UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co dziennie jadę do Pasłęka do i z pracy, TIRY to świry brak słów co oni potrafią na drodze zrobić, pewnie myślą że droga to tylko dla nich, na CB w trakcie jazdy opowiadają sobie dowcipy o innych kierujących osobowymi, jak i co im zrobili bo jechali przed nimi tylko że wolniej niż oni sami.

wiem bo widzę

Anuluj