UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co dziennie jadę do Pasłęka do i z pracy, TIRY to świry brak słów co oni potrafią na drodze zrobić, pewnie myślą że droga to tylko dla nich, na CB w trakcie jazdy opowiadają sobie dowcipy o innych kierujących osobowymi, jak i co im zrobili bo jechali przed nimi tylko że wolniej niż oni sami.
wiem bo widzę