A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po pierwsze to obowiązki przejął Pan ppłk Grzegorz PIETRZKIEWICZ więc pani redaktor chyba udzielił sie nastrój ciężkiego serca, że nie zapisała sobie właściwie nazwiska oficera obejmującego obowiązki. Po drugie to wzruszenie było szczere. Takiego kółka różańcowego już długo były dowódca nie znajdzie. Na samą myśl o tym aż łzy cisną się do oczu. Wszystkich miał za nic a na odejście zrobił szopkę. Troszkę nie pora bo to dopiero listopad. Dobrze że odszedł. Szkoda że tak późno.
pewnie płakał, bo mu smutno, że nie pojedzie do Gołdapii. .. .ja go rozumiem hehe
Polscy oficerowie w naszej armii to zło!!!!( długo by się rozpisywać) wyjątek to stojący po prawej Pułkownik.
Dziękuję za szybkie sprostowanie nazwiska w artykule
Do "misio fisio" - nie wiem co wąchasz ale nieźle kopie, pan podpułkownik !!! po prawej to przykład tzw. "betonu" hołdującemu zasadzie - ma być i ch. .. j. Otwórz oczy armia się zmienia a dla zatwardziałych komuchów miejsca coraz mniej, oficerowie to zło powiadasz, zapewne wiesz o wojsku tyle co ja o budowie rakiet kosmicznych. A wracając do tematu odejścia dowódcy 13 pplot, moim zdaniem facio lekko przeginał może i miał wiele racji ale już sposób przekazu nie zawsze właściwy i godny Dowódcy JW.
ps.
Panie Pułkowniku po co było tyle krzyku i umoralniania skoro samemu się słowa nie dotrzymuje hhhhhyyyyy ???
gardzę tym towarzystwem i towarzyszami są nieliczne wyjątki od normy
to prawda aby normalnie funkcjonować w wojsku bez wyrzutów sumienia trzeba być upośledzonym człowiekiem
Żenua, totalne żenua. .. .
Co Wy wiecie wielce najmądrzejsi ludzie. .. Nic. .. nie znacie człowieka zbyt dobrze bo czy można poznać człowieka przez 2,5 roku? Nie sądzę. .. I takie teksty pt Czaruś ma plecy są po prostu śmieszne i irracjonalne. Ten człowiek jako jeden z niewielu doszedł do wszystkiego sam dzięki swojej rzetelnej pracy i wytrwałości w tym co robi.
Musi się godzić z decyzjami które pochodzą od wyższych przełożonych.
W to co robi zawsze wkłada całe serce i całego siebie i co najważniejszy jest przy tym szczery.
Zastanówcie się czy sami potrafilibyście sprawować tak poważne stanowisko bo coś mi się wydaję, że większość wypowiadających się jest na wiele niższych stołkach i po prostu przemawia przez nich zazdrość.
Ciekawe jak na miejscu Pana Pułkownika byście sobie poradzili. .. zapewne odpowiecie, że lepiej ale słowa to jedno a czyny to drugie. ..
Pan Pułkownik udowodnił czynami, że jest bardzo dobrym dowódcą i za to powinniśmy go szanować a nie obsmarowywać.
Łatwo kogoś oczernić trudniej przyznać, że ktoś jest lepszym od Nas.
-wyrozumiały- w 100% zgadzam się z Tobą. Myslę, że gdy Pan Pułkownik dowodził Pułkiem, wielu z tych, którzy teraz tak Go obsmarowywuja, głęboko wchodziła w. .. .. ę. Moim skromnym zdaniem Pan Pułkownik to jedyny dowódca pułku z ak wielką charyzmą i zaangazowaniem, a kilku d-ców już miałem w ej jednostce. Ciekawi są ci, którzy na łamach neta potrafią zrównać człowieka z błotem. Wydaje mi się, ze nie są to jednak żołnierze, ponieważ tych cechować powinna odwaga cywilna, a nie bezczelne internetowe tchórzostwo. PANIE PUŁKOWNIKU. NIE PRZEJMOWAC SIĘ DEBILAMI Z NETA. NIECH PAN POZOSTANIE TAKIM, JAKIM PANA PAMIETAM - CZŁOWIEKIEM.