UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co Wy wiecie wielce najmądrzejsi ludzie. .. Nic. .. nie znacie człowieka zbyt dobrze bo czy można poznać człowieka przez 2,5 roku? Nie sądzę. .. I takie teksty pt Czaruś ma plecy są po prostu śmieszne i irracjonalne. Ten człowiek jako jeden z niewielu doszedł do wszystkiego sam dzięki swojej rzetelnej pracy i wytrwałości w tym co robi. Musi się godzić z decyzjami które pochodzą od wyższych przełożonych. W to co robi zawsze wkłada całe serce i całego siebie i co najważniejszy jest przy tym szczery. Zastanówcie się czy sami potrafilibyście sprawować tak poważne stanowisko bo coś mi się wydaję, że większość wypowiadających się jest na wiele niższych stołkach i po prostu przemawia przez nich zazdrość. Ciekawe jak na miejscu Pana Pułkownika byście sobie poradzili. .. zapewne odpowiecie, że lepiej ale słowa to jedno a czyny to drugie. .. Pan Pułkownik udowodnił czynami, że jest bardzo dobrym dowódcą i za to powinniśmy go szanować a nie obsmarowywać. Łatwo kogoś oczernić trudniej przyznać, że ktoś jest lepszym od Nas.

wyrozumiały