UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Co Wy wiecie wielce najmądrzejsi ludzie. .. Nic. .. nie znacie człowieka zbyt dobrze bo czy można poznać człowieka przez 2,5 roku? Nie sądzę. .. I takie teksty pt Czaruś ma plecy są po prostu śmieszne i irracjonalne. Ten człowiek jako jeden z niewielu doszedł do wszystkiego sam dzięki swojej rzetelnej pracy i wytrwałości w tym co robi. Musi się godzić z decyzjami które pochodzą od wyższych przełożonych. W to co robi zawsze wkłada całe serce i całego siebie i co najważniejszy jest przy tym szczery. Zastanówcie się czy sami potrafilibyście sprawować tak poważne stanowisko bo coś mi się wydaję, że większość wypowiadających się jest na wiele niższych stołkach i po prostu przemawia przez nich zazdrość. Ciekawe jak na miejscu Pana Pułkownika byście sobie poradzili. .. zapewne odpowiecie, że lepiej ale słowa to jedno a czyny to drugie. .. Pan Pułkownik udowodnił czynami, że jest bardzo dobrym dowódcą i za to powinniśmy go szanować a nie obsmarowywać. Łatwo kogoś oczernić trudniej przyznać, że ktoś jest lepszym od Nas.
wyrozumiały