UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polscy oficerowie w naszej armii to zło!!!!( długo by się rozpisywać) wyjątek to stojący po prawej Pułkownik.
misio fisio
Polscy oficerowie w naszej armii to zło!!!!( długo by się rozpisywać) wyjątek to stojący po prawej Pułkownik.
misio fisio