UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
-wyrozumiały- w 100% zgadzam się z Tobą. Myslę, że gdy Pan Pułkownik dowodził Pułkiem, wielu z tych, którzy teraz tak Go obsmarowywuja, głęboko wchodziła w. .. .. ę. Moim skromnym zdaniem Pan Pułkownik to jedyny dowódca pułku z ak wielką charyzmą i zaangazowaniem, a kilku d-ców już miałem w ej jednostce. Ciekawi są ci, którzy na łamach neta potrafią zrównać człowieka z błotem. Wydaje mi się, ze nie są to jednak żołnierze, ponieważ tych cechować powinna odwaga cywilna, a nie bezczelne internetowe tchórzostwo. PANIE PUŁKOWNIKU. NIE PRZEJMOWAC SIĘ DEBILAMI Z NETA. NIECH PAN POZOSTANIE TAKIM, JAKIM PANA PAMIETAM - CZŁOWIEKIEM.
esek