UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po pierwsze to obowiązki przejął Pan ppłk Grzegorz PIETRZKIEWICZ więc pani redaktor chyba udzielił sie nastrój ciężkiego serca, że nie zapisała sobie właściwie nazwiska oficera obejmującego obowiązki. Po drugie to wzruszenie było szczere. Takiego kółka różańcowego już długo były dowódca nie znajdzie. Na samą myśl o tym aż łzy cisną się do oczu. Wszystkich miał za nic a na odejście zrobił szopkę. Troszkę nie pora bo to dopiero listopad. Dobrze że odszedł. Szkoda że tak późno.

wielbiciel

Anuluj