UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do "misio fisio" - nie wiem co wąchasz ale nieźle kopie, pan podpułkownik !!! po prawej to przykład tzw. "betonu" hołdującemu zasadzie - ma być i ch. .. j. Otwórz oczy armia się zmienia a dla zatwardziałych komuchów miejsca coraz mniej, oficerowie to zło powiadasz, zapewne wiesz o wojsku tyle co ja o budowie rakiet kosmicznych. A wracając do tematu odejścia dowódcy 13 pplot, moim zdaniem facio lekko przeginał może i miał wiele racji ale już sposób przekazu nie zawsze właściwy i godny Dowódcy JW. ps. Panie Pułkowniku po co było tyle krzyku i umoralniania skoro samemu się słowa nie dotrzymuje hhhhhyyyyy ???

adamadam

Anuluj