pewnie płakał, bo mu smutno, że nie pojedzie do Gołdapii. .. .ja go rozumiem hehebob miłośnik gołdapii
pewnie płakał, bo mu smutno, że nie pojedzie do Gołdapii. .. .ja go rozumiem hehe