28
23.10.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sammy ty kompletny k. etyn jesteś zapie. dalacz szybko ale WOLNO MYŚLISZ
(2010.10.24)

info

0  
  0
zawsze jakieś pasożyty żyją w społeczeństwie żądam DOTKILWEJ KARY
(2010.10.24)

info

0  
  0
sammy musisz się w takim razie pospieszyć bo 1 listopada będzie twoje święto a ty jeszcze piszesz jakieś głupoty
cusu (2010.10.24)

info

0  
  0
To już Łęczycka, a nie Bema. Nie ufajcie googlom!
bastek (2010.10.24)

info

0  
  0
A moim zdaniem kierowca skody to zwykły szmaciarz pier. .. Takiego pijaka to od razu do lodówy i spałować śmieć jeden. Nie liczy się z życiem innych osób to odwzajemnić się baranowi!
Tobiasz (2010.10.24)

info

0  
  0
To że nie ma policji nie wynika z ich lenistwa czy złego dysponowania ludźmi przez kierownictwo. .. tylko fakt że nie ma tylu policjantów. Czy wy zastanawialiście się ilu ich w sumie jest ? Mało, bardzo mało. .. a telefonów bo pies sąsiada głośno szczeka mnóstwo, i za każdym razem trzeba jechać.
logiczna (2010.10.24)

info

0  
  0
zakręt w tym mejscu jest bardzo niebezpieczny i to sa efekty
ia (2010.10.24)

info

0  
  0
Do sammy. O ile mi sie dobrze wydaje to tam jest ograniczenie do 40.Tak więc wyprzedzac mozna też nie z wieksza predkościa. Poza tym jak mu się tak spieszyło to mógł wyjechać z do mu 2 minuty wcześniej lub uciekac po wypadku razem z pasażerem. / jemu to sie super spieszyło !!!/
(2010.10.24)

info

0  
  0
Ci co usprawiedliwiają PIJAKA są POP. .. i dlatego w tym kraju jest jak jest ! Jak ci POLACZKU pijaczyna zabije w zderzeniu czołowym rodzinę, to wtedy dopiero płaczesz i narzekasz, a tak to się głupio wymądrzasz !
Ktoś? (2010.10.24)

info

0  
  0
"Zajęli się nim od razu funkcjonariusze policji i odpowiednio ukarali. ". Bardzo jestem ciekawy ile dostanie. ..
(2010.10.24)

info

0  
  0