UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To że nie ma policji nie wynika z ich lenistwa czy złego dysponowania ludźmi przez kierownictwo. .. tylko fakt że nie ma tylu policjantów. Czy wy zastanawialiście się ilu ich w sumie jest ? Mało, bardzo mało. .. a telefonów bo pies sąsiada głośno szczeka mnóstwo, i za każdym razem trzeba jechać.
logiczna