28
23.10.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na pijakow nie ma kary dlatego sie nie boja niczego
(2010.10.24)

info

0  
  0
Wielu kierowców w Polsce można nazwać totalnymi bezmózgami: jazda po pijaku, nadmierna prędkość, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na zakręcie czy wyprzedzanie przy jeździe pod górę. Wystarczy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym! D. E. B. I. L. E OPANUJCIE SIĘ NIESIECIE ŚMIERĆ !!!
(2010.10.24)

info

0  
  0
A mnie i pewnie wielu trunkowych i nie tylko bardziej ciekawi jaka bedzie realna kara za spowodowanie wypadku drogowego po pijanemu, stawianie oporu policji i złamanie kilku przepisow drogowych, i czy dziś wieczorem ten jegomość, spokojnie saczy Specjala przed telewizorem, a może znów jedzie ul Bema pozyczonym od kumpla autem?????
(2010.10.24)

info

0  
  0
Wielu kierowców w Polsce można nazwać totalnymi bezmózgami: jazda po pijaku, nadmierna prędkość, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na zakręcie czy wyprzedzanie przy jeździe pod górę. Wystarczy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym! D. E. B. I. L. E OPANUJCIE SIĘ NIESIECIE ŚMIERĆ !!!
(2010.10.24)

info

0  
  0
do przedmówców : nie napisałem, że szybko jeżdżę, tylko, że ludzie za wolno jeżdżą! Nie widzę sensu ubliżania mojej osobie, cytuję "WOLNO MYŚLISZ"-nie znasz mnie i nie wiesz. DO CUSU: Nie ma mowy o pomyłce: 1 LISTOPADA TO MOJE ULUBIONE ŚWIĘTO!!!
sammy (2010.10.24)

info

0  
  0
Do sammy. Kazdy jedzie z taka predkością z jaka czuje sie bezpiecznie. I chwała mu za to !!! Widac ten co wyprzedzał przecenił swoje mozliwości, trzeba było jechac wolniej. Chcesz jeździć szybko. Zastąp Kubicę. ALE NA TORZE !!! NIE NA ULICY !!!
(2010.10.24)

info

0  
  0
W pewnym sensie zgadzam się z logiczną, że jest za malo policji, bo jest jej za mało, ale nie usprawiedliwia to ich stylu pracy. Za czasów kom. Starańczaka na pewno nie bylo ich wiecej i mieli gorsze auta, ale staly one zawsze na paru newralgicznych skrzyzowaniach stwarzajac wrazenie, że jest policja i dzialajac prewencyjnie i czesto mozna ich bylo spotkać wlasnie tam, gdzie byl wypadek, czyli na Bema/ Reymonta, Łęczyckiej. A dziś widac policję, gdy czasami przemyka bezładnie po mieście starając się za duzo nie widzieć. Widocznie nowi szefowie elblaskiej policji tylko na poczatku kadencji zawsze obiecują, że policja bedzie na ulicach, a potem wychodzi, jak widać. Dziwie się, że policji nigdy nie wspiera zupełnie bezuzyteczna, a kosztowna bo chyba 26 osobowa formacja pracujaca od 8.00 do 16.00 czyli słynna Straż Miejska. ktorą nowy Prezydent, albo zlikwiduje, albo zagoni do roboty.
(2010.10.24)

info

0  
  0
Jedno jest niezaprzeczalne, gdyby Policji i Straży Miejskiej bylo wiecej na ulicach, zwlaszcza wieczorem, nie mielibyśmy tylu wypadków.
(2010.10.25)

info

0  
  0