UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co usprawiedliwiają PIJAKA są POP. .. i dlatego w tym kraju jest jak jest ! Jak ci POLACZKU pijaczyna zabije w zderzeniu czołowym rodzinę, to wtedy dopiero płaczesz i narzekasz, a tak to się głupio wymądrzasz !

Ktoś?

Anuluj