UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do sammy. O ile mi sie dobrze wydaje to tam jest ograniczenie do 40.Tak więc wyprzedzac mozna też nie z wieksza predkościa. Poza tym jak mu się tak spieszyło to mógł wyjechać z do mu 2 minuty wcześniej lub uciekac po wypadku razem z pasażerem. / jemu to sie super spieszyło !!!/