UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To że nie ma policji nie wynika z ich lenistwa czy złego dysponowania ludźmi przez kierownictwo. .. tylko fakt że nie ma tylu policjantów. Czy wy zastanawialiście się ilu ich w sumie jest ? Mało, bardzo mało. .. a telefonów bo pies sąsiada głośno szczeka mnóstwo, i za każdym razem trzeba jechać.
logiczna