UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem kierowca skody to zwykły szmaciarz pier. .. Takiego pijaka to od razu do lodówy i spałować śmieć jeden. Nie liczy się z życiem innych osób to odwzajemnić się baranowi!
Tobiasz
A moim zdaniem kierowca skody to zwykły szmaciarz pier. .. Takiego pijaka to od razu do lodówy i spałować śmieć jeden. Nie liczy się z życiem innych osób to odwzajemnić się baranowi!
Tobiasz