UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem kierowca skody to zwykły szmaciarz pier. .. Takiego pijaka to od razu do lodówy i spałować śmieć jeden. Nie liczy się z życiem innych osób to odwzajemnić się baranowi!

Tobiasz

Anuluj