UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakieś pechowe te Kazimierzowo. .. Teraz każdy mądry a sam pewnie tak robi jeden z drugim. Dwa tygodnie temu w wypadku właśnie w Kazimierzowie przez jełopa jednego straciłam nerke. .. Myśle że należy przebudować ten odcinek za dużo tam wypadków!!!

Ewelela100

Anuluj