UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo ładny artykuł. Tylko proszę pamiętać, że albo jedzienmy w kierunku Gdańska, albo jedziemy "na Gdańsk". Kiedyś jeździło się z radzieckim wojskiem na Berlin ale to juz inna historia. .. ; o)
bardzo ładny artykuł. Tylko proszę pamiętać, że albo jedzienmy w kierunku Gdańska, albo jedziemy "na Gdańsk". Kiedyś jeździło się z radzieckim wojskiem na Berlin ale to juz inna historia. .. ; o)