UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo ładny artykuł. Tylko proszę pamiętać, że albo jedzienmy w kierunku Gdańska, albo jedziemy "na Gdańsk". Kiedyś jeździło się z radzieckim wojskiem na Berlin ale to juz inna historia. .. ; o)


Anuluj