UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakieś pechowe te Kazimierzowo. .. Teraz każdy mądry a sam pewnie tak robi jeden z drugim. Dwa tygodnie temu w wypadku właśnie w Kazimierzowie przez jełopa jednego straciłam nerke. .. Myśle że należy przebudować ten odcinek za dużo tam wypadków!!!
Ewelela100