UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak tak co do zielonej sliskiej obrzydliwej mazi w basenie na spacerowej to się zgadzam. zastanawiem sie czy loodzie którzy tam wchodzą robią to wyłącznie z własnej woli? to tak jakby wejsc do studzienki kanalizacyjnej. można sie tam poopalac pograc w piłke ale napewno niekąpać! zastanówcie się co robicie wchodząc do tej wody. to wylęgarnia robali i zarazków a zarazem bezpłatna publiczna toaleta!!! zamaist remontem fontanny można by coś zrobić z basenem !!!
nikt ważny