A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lassman mógłby się zająć sprawą bezrobotnych absolwentów, a nie takimi pier.dołami.
A jak chce komuś zapewnić rozrywkę to proponuję wybudowanie przynajmniej dwupozomowej dużej dyskoteki w mieście.
Młodzieży brakuje w tym mieście porządnej dyskoteki. Te, które są w Elblągu, są za małe. Potrzebna jest naprawdę wielka, do której mogliby przyjeżdzać najlepsi dijeje z całej Europy tak jak to jest w innych miastach.
o tak, bendom glały dijeje, a dilely bendom se zalabiały.
Na dilerów to jest policja, a taka dyskoteka jest w naszym mieście bardzo potrzebna.
to plawda. Policyja tyż jest tu poczebna.
jesli chodzi o mnie to uwazam ze wsio ryba i jesli ktos ma ochote to niech sie kapie w tym syfie. tylko przestanie to byc zabawne jesli jakis maluch sie tam utopi i nie wiadomo kogo trzeba bedzie za to winic....
P. Lasman zapomiał wypowiedzieć się o drobnym szczególe - ile to by kosztowało?
W latach 80 część obecnych 30-latków się kompała w basenie (znam takich osobiście). W latach 90 część obecnych 20-latków się kompała. Teraz też się dzieciaki kompią. I co z tego. Można wyremontować fomtannę, zadbać o nią. A ten co chce czemu nie ma ochłodzić się w jej wodach. Po co tyle krzyku!!
Po co isc na basen mamy fontanne :P