UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dzieci??? piwa ???? :PPP to chyba przesada , a co do kąpieli ... to takie niehigieniczne by było. dajcie spokój, od tego jest basen w końcu! a jakby tak ktos wlał w nocy do tej fontanny krwi zakażonej HIV-em? hihihi ale ze mnie czarnowidz :-))) myslę że to kiepski pomysł !!! róbcie co chcecie ale ja tam bym moich dzieci napewno nie wpuściła!
Galadriella