UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obawiam się, ze sto razy czyściej jest w fontannie, niż w "baseniku na Spacerowej", z którego po wyjściu całe ciało i bielizna pokryte jest czymś zielonym. brrrrrrrrr


Anuluj