UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obawiam się, ze sto razy czyściej jest w fontannie, niż w "baseniku na Spacerowej", z którego po wyjściu całe ciało i bielizna pokryte jest czymś zielonym. brrrrrrrrr
Obawiam się, ze sto razy czyściej jest w fontannie, niż w "baseniku na Spacerowej", z którego po wyjściu całe ciało i bielizna pokryte jest czymś zielonym. brrrrrrrrr