UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak naprawdę, to w tym mieście (ex-wojewódzkim!) nie ma się gdzie latem wykąpać! Kryta pływalnia MOSiR jest w tym czasie zamknięta, na basen wojskowy normalnie wejść nie można, a kąpielisko miejskie... no cóż, tamtejsza woda bardziej pasuje do oczyszczalni ścieków, niż gdzie indziej - "pachnie" moczem, a przejrzystość ma taką, że o zobaczeniu dna można tylko pomarzyć. Zresztą może to i lepiej, biorąc pod uwagę, że nie ma czego oglądać, bo na dnie znajduje się jakaś śliska, brunatna maź... Bardzo chętnie pływałbym kilka razy w tygodniu, szczególnie w tak gorące dni. Tylko GDZIE?? A panowie radni zajmują się fontanną...

Skip

Anuluj