UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Młodzieży brakuje w tym mieście porządnej dyskoteki. Te, które są w Elblągu, są za małe. Potrzebna jest naprawdę wielka, do której mogliby przyjeżdzać najlepsi dijeje z całej Europy tak jak to jest w innych miastach.