UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W latach 80 część obecnych 30-latków się kompała w basenie (znam takich osobiście). W latach 90 część obecnych 20-latków się kompała. Teraz też się dzieciaki kompią. I co z tego. Można wyremontować fomtannę, zadbać o nią. A ten co chce czemu nie ma ochłodzić się w jej wodach. Po co tyle krzyku!!
Maciek