UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Młodzieży brakuje w tym mieście porządnej dyskoteki. Te, które są w Elblągu, są za małe. Potrzebna jest naprawdę wielka, do której mogliby przyjeżdzać najlepsi dijeje z całej Europy tak jak to jest w innych miastach.