UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jesli chodzi o mnie to uwazam ze wsio ryba i jesli ktos ma ochote to niech sie kapie w tym syfie. tylko przestanie to byc zabawne jesli jakis maluch sie tam utopi i nie wiadomo kogo trzeba bedzie za to winic....

Kaska

Anuluj