UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jesli chodzi o mnie to uwazam ze wsio ryba i jesli ktos ma ochote to niech sie kapie w tym syfie. tylko przestanie to byc zabawne jesli jakis maluch sie tam utopi i nie wiadomo kogo trzeba bedzie za to winic....
Kaska