UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest niegłupi pomysł tylko istnieje pewna zasada , ,że wszystko co jest legalne niesprawia już tak wielkiej frajdy i dzieciaki się wycofają z ochoty na kąpiel , znajdą nowe zakazane zajęcia ! Więc nieróbmy im tego bo przecież w końcu nikomu oni nie szkodzą . Napewno nikt z nich się nieutopi bo zadużo tam się kręci ludzi .Taka kąpiel jest bezpieczniejsza od biegania po torach tramwajowych.Myślę żeby to było legalne nielegalnie. Taki paradoks . Wszystkim to wyjdzie na zdrowie i dzieci niebędą się bawiły w berka ze smutnymi panami S.M. , oni też pewnie by się ucieszyli niemusząc odpędzać dzieciaków od beztroskiej zabawy w H2O.
Pablo Zen