UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież lepiej pójść na basen Miejski przy ulicy Spacerowej. W tym roku na razie można do woli pokąpać się za darmo i pod bacznym okiem ratowników.

gimnazjalista

Anuluj