UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież lepiej pójść na basen Miejski przy ulicy Spacerowej. W tym roku na razie można do woli pokąpać się za darmo i pod bacznym okiem ratowników.
gimnazjalista
Przecież lepiej pójść na basen Miejski przy ulicy Spacerowej. W tym roku na razie można do woli pokąpać się za darmo i pod bacznym okiem ratowników.
gimnazjalista