UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cześć ja uważam , że to głupi pomysł kąpać się tam będą ludzie o kturych niemamy pojęcia ja niepuszczę tam swojego dziecka poco, poto by się nabawiło grzybicy ? Nie , ja jestem przeciw !
Misia
Cześć ja uważam , że to głupi pomysł kąpać się tam będą ludzie o kturych niemamy pojęcia ja niepuszczę tam swojego dziecka poco, poto by się nabawiło grzybicy ? Nie , ja jestem przeciw !
Misia