UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cześć ja uważam , że to głupi pomysł kąpać się tam będą ludzie o kturych niemamy pojęcia ja niepuszczę tam swojego dziecka poco, poto by się nabawiło grzybicy ? Nie , ja jestem przeciw !

Misia

Anuluj