UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fontannę wyremontować? TAK! Pozwolić na kąpiel? NIE! To nie miejskie kąpielisko. Fontanna powinna zdobić miasto, a Straż Miejska i Policja pilnować, by jej nie zaśmiecano i nie dewastowano. To, że do tej pory dzieciaki się kąpały w fintannie, to wina służb porządkowych, a nie dzieci. Nie wystarczy, że dzieciaki moczą się w fontannie obok Pizzerii? Może tak radny Lassman udostępni im do kąpieli "wanny" w Urzędzie Miejskim. Wystarczy puścić wodę z kranów, które kiedyś z pewnością działały.
OKO