UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fontannę wyremontować? TAK! Pozwolić na kąpiel? NIE! To nie miejskie kąpielisko. Fontanna powinna zdobić miasto, a Straż Miejska i Policja pilnować, by jej nie zaśmiecano i nie dewastowano. To, że do tej pory dzieciaki się kąpały w fintannie, to wina służb porządkowych, a nie dzieci. Nie wystarczy, że dzieciaki moczą się w fontannie obok Pizzerii? Może tak radny Lassman udostępni im do kąpieli "wanny" w Urzędzie Miejskim. Wystarczy puścić wodę z kranów, które kiedyś z pewnością działały.

OKO