UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysł dobry- zgadzam sie zadbac o stan techniczny, czysta wodę!!! jest tylko 1 problem i to najbardziej istotny !!! Mieszkam w pobliżu i wiem co sie dzieje tam w godznach wieczornych. Po pierwszym dniu od renowacji fonntany i sprawdzeniu czystości wody, będą w niej pływały butelki, śmieci, i niektórzy panowie zrobia sobiez niej szalet miejski.Nie oszukujmy sie 60 % ludzi będzie dbało o fonntane , 40 % zrobi z niej smierdzące bajoro. Niektórym bardzo przeszkadzaja drzewka, ławki, latarnie, smietniki i fonntana z czysta wodą tez będzie im przeszkadzać. Mam nadzieje że czarnowidzę!!!!

Mimi

Anuluj