UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem,jest to świetny pomysł.Dorośli mogli by "pokrzepić" się "pod parasolami" mając "na oku" swoje pociechy.I niech to nie będzie "pomysł z zachodu" tylko lokalna inicjatywa. Wszak Polacy nie gesi........i terz dobre pomysły miewają.Jestem ZA.

kosmosik

Anuluj