UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem,jest to świetny pomysł.Dorośli mogli by "pokrzepić" się "pod parasolami" mając "na oku" swoje pociechy.I niech to nie będzie "pomysł z zachodu" tylko lokalna inicjatywa. Wszak Polacy nie gesi........i terz dobre pomysły miewają.Jestem ZA.
kosmosik