UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nonsens. Przecież nie można zalegalizować czegoś co nie spełnia jakichkolwiek warunków sanitarnych i w zasadzie nie ma możliwości technicznych by przy tak niewielkiej ilości wody to osiągnąć. Nie wspominając już o ratowniku, prysznicach itp. To przecież nie kąpielisko, a takie i jeszcze inne warunki trzeba spełnić. Nie wiem czy ktoś o zdrowym umyśle podpisał by się pod taką decyzją. A może Pan radny się odważy ?!
Spacerowicz