UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan radny chciał, aby zadbać, by fontanna była czysta i bezpieczna. Jeżeli tak bedzie, to ja jestem jak najbardziej na tak. Gratuluje pomysłu!!! Hit!

abi

Anuluj