UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan radny chciał, aby zadbać, by fontanna była czysta i bezpieczna. Jeżeli tak bedzie, to ja jestem jak najbardziej na tak. Gratuluje pomysłu!!! Hit!
abi
Pan radny chciał, aby zadbać, by fontanna była czysta i bezpieczna. Jeżeli tak bedzie, to ja jestem jak najbardziej na tak. Gratuluje pomysłu!!! Hit!
abi