UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Mam 15 lat i powiem wam że teraz jeśli nie chodzi się "na bisa" albo przynajmiej nie pije co tydzień gdzie indziej, to jest niczym w szkole, wśród przyjaciół. Dochodzi do tego że tylko po przez chodzenie na takie "libacje" można zdobyć znajomych i mieć przyjaciół. .. troche się zmieniło od czasów waszej młodości. Ale nikt mi nie wciśnie że kiedyś młodzież była mądrzejsza, nastolatki zawsze mają pod wpływem % glupie pomysły z tym że teraz to jest na topie. .. .bo co by tu jeszcze robić w piątek wieczór???!!! wiem że dużo jest mądrzejszych form spędzenia czasu ale "nie byłaś nigdy na bisie?? weeeź ale ty zacofana jesteś!" tak powie ci każdy! i nie tylko głupie piętnastki! nawet jak policja coś zrobi to znajdzie się inne miejsce. .. bo jak tu inaczej pokazać się na mieście, albo chociaż nie nudzić się w domu jeśli wszyscy są "na bisie" i dobrze się tam bawią?! Znam ludzi którzy są tam regularnie i o dziwo dobrze się uczą i są inteligentnymi ludźmi, których możecie spotkać na każdym alternatywnym koncercie. .. tak to te wspomnine np. brudne dzieci czy punki. .my poprostu chcemy się gdzieś bawić i to nie znaczy, że każdy tam żyga i wdrapuje się na słupy; / dużo tam takich oszołomów i "gorących 15" ale nie wszysy tacy są! acha no i pomimo tego że mam 15 lat to nie sądze żebym była tam widziana jako "gorąca" O. o. .. no prawie 16; ) pozdrawiam! z bogiem! \, ,/, \/, ,
.....yyy cenzura