UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś pisze: ". .. ale jedno jest godne podziwu grupa dzieciakow zachowala sie tak profesjonalnie ze nie jeden dalby za to im medal. Nie spanikowali tylko zadzwonili na pogotowie". Inna grupa dzieciaków (a może ta sama???!!!) pozwoliła aby zapewne pijana bądź naćpana koleżanka wlazła na słup i została porażona prądem. Potem wezwali pogotowie. .. Zapewne należy im się za to teraz medal!!!

strach się bać

Anuluj