UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zagospodarowanie terenu Gęsiej Góry to ostatnia deska ratunku dla tego miejsca. Bo teraz aż się przykro człowiekowi robi, kiedy popatrzy, co się stało z tą piękną i spokojną niegdyś lokalizacją.

Sven

Anuluj