UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy trzeba bylo, aż takiego wypadku, ktory nie wiadomo, jak się zakonczy, by być moze obudzić policje i sympatycznego skadinad dizelnicowego, i spopularyzowac Gęsią Górę i jej okolice, to także Elbląg, szanowna WŁADZO.