UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy trzeba bylo, aż takiego wypadku, ktory nie wiadomo, jak się zakonczy, by być moze obudzić policje i sympatycznego skadinad dizelnicowego, i spopularyzowac Gęsią Górę i jej okolice, to także Elbląg, szanowna WŁADZO.


Anuluj