UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy trzeba bylo, aż takiego wypadku, ktory nie wiadomo, jak się zakonczy, by być moze obudzić policje i sympatycznego skadinad dizelnicowego, i spopularyzowac Gęsią Górę i jej okolice, to także Elbląg, szanowna WŁADZO.