31
24.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
myśle ze to bardzo dobry pomysl. pamiętaj nigdy nie przeciwstawiaj sie rodzinie, bo zlozy ci propozycje nie do odrzucenia.
vito andolini (2008.10.24)

info

0  
  0
Anonimowi! Niech ktoś znajdzie na tyle odwagi, aby odkryć swoją tajemniczą osobowość. Już nie będę pisał o tym, żebyście zadali sobie tyle trudu i sami z nimi pogadali. Jeżeli cokolwiek jest ustawione, a raczej postawione, to coś u każdego z was, wynikające z dzikiej ekscytacji przy wyszukiwaniu spisków i panów w czarnych garniturach. Smętni ludzie bez nazwisk! Ustawcie wybory tak, żebym to ja wygrał. Bardzo proszę :)
Autor tekstu anonimowy (2008.10.24)

info

0  
  0
Hej Mam nadzieję, że koszerny wygra, byłoby to naprawdę europejsko kulturowym podejciem do tematu. Lojalny Tony daje lojalnie rade, co mozna sprawdzic dzis. a jola co jest za lojalnym jest jakaś kupiona. Tak jak ja.
unanomonowy (2008.10.25)

info

0  
  0
ktos tu prosil o nazwiska wiec. .. Lojalny Tony. .. przeciez wszyscy wiedza ze PAwel Bloch (wasz menager oczywiscie ) jest glownym organizatorem tego festiwalu. .. niespodzianki nie bedzie jak wygracie. .. zreszta. .. przecieki sa wszedzie. ..
lojalny elblazanin (2008.10.25)

info

0  
  0
właśnie sobie czytam to i zaczynam sie zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi. .. jak nikt nie gra to wszyscy mówię, że nic sie nie dzieje - jak sie coś dzieje i ktoś gra to z góry bez dania racjii jest skazany na porażke a do tego węszy sie jakieś spiski i niesnaski. Ja sie krytyki nie boje ale uważam, że to chyba jest tak jak w zime sie narzeka, że k***a zimno a w lato, że k***a za gorąco. Zostaliśmy poproszeni o zagranie na przeglądzie, na początku byliśmy do tego bardzo sceptycznie nastawieni i w sumie jesteśmy nadal ale kilkadziesiąt osób powiedziało mi że bylibyśmy nie fair gdybyśmy nie przyszli i nie zagrali bo jednak stanowimy tak jak i inne zespoły część tej pseudo sceny muzycznej w elblągu. Wszystkich, którzy mają nam coś do powiedzenia zapraszam do rozmowy w cztery oczy a nie na łamach stron internetowych gdzie jakiś zafajdany zbyszek i bożenka co g-no wiedzą o świecie między kolejną planszą ulubionej gierki pie***ną sobie kąśliwy komentarz nie wiedząc o co tak naprawde chodzi. .. .A głosują ludzie a nie Paweł Bloch, który wybiera najlepszy zespół więc życze powodzenia i niech wygra zespół który coś z tą płytą zrobi. .. .pozdrawiam wszystkich
koszyk (2008.10.25)

info

0  
  0
p. s - kim jest SUNIA ???? :)
koszyk (2008.10.25)

info

0  
  0
Wielki spisek Elbląg Rocks Europa! Wydali kilkanaście tysięcy tylko po to, aby przy wszystkich dać 3 tysiące Lojalnemu! Pierwsza strona faktu, a na niej Paweł Błoch. Ludzie lubią sensacje, więc ją mają.
Autor tekstu anonimowo (2008.10.25)

info

0  
  0
Czy nikt nie widział plakatów? Przecież zwycięzcę wybiera PUBLCZNOŚĆ a nie sponsor, kimkolwiek by on nie był!!! Plujecie na Lojalego Tonego. coś mi tu śmierdzi! Czyżby konkurencja próbowała podstawić nogę Lojalnemu? Może lepiej niech się skupi na własnym występie. Czy 3 tysiące to tak dużo, żeby posuwać się do tak niskich zagrań? Z przyjemnością pójdę i posłucham wszystkich zespołów i oddam swój głos na mojego faworyta. To samo radzę wszystkim.
zdrowy rozsądek (2008.10.25)

info

0  
  0
Lubię muzykę Lojalnego i uważam, że nagroda by się nie zmarnowała (acz Uncle to bardzo dobry wybór publiczności) gdyby wygrał ją zespół który prowadzę. Czytać Wasze wylewające się wypociny o spiskach i nie uczciwości to zabawne zajęcie, choć muzykom Widzicie anonimowi internetowi harcownicy - oceniacie ludzi własną miarą.
Manager Lojalny Tony (2008.10.28)

info

0  
  0
coś ucieło: choć muzykom -pewnie przykro. - Widzicie anonimowi internetowi harcownicy - oceniacie ludzi własną miarą.
(2008.10.28)

info

0  
  0