UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

właśnie sobie czytam to i zaczynam sie zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi. .. jak nikt nie gra to wszyscy mówię, że nic sie nie dzieje - jak sie coś dzieje i ktoś gra to z góry bez dania racjii jest skazany na porażke a do tego węszy sie jakieś spiski i niesnaski. Ja sie krytyki nie boje ale uważam, że to chyba jest tak jak w zime sie narzeka, że k***a zimno a w lato, że k***a za gorąco. Zostaliśmy poproszeni o zagranie na przeglądzie, na początku byliśmy do tego bardzo sceptycznie nastawieni i w sumie jesteśmy nadal ale kilkadziesiąt osób powiedziało mi że bylibyśmy nie fair gdybyśmy nie przyszli i nie zagrali bo jednak stanowimy tak jak i inne zespoły część tej pseudo sceny muzycznej w elblągu. Wszystkich, którzy mają nam coś do powiedzenia zapraszam do rozmowy w cztery oczy a nie na łamach stron internetowych gdzie jakiś zafajdany zbyszek i bożenka co g-no wiedzą o świecie między kolejną planszą ulubionej gierki pie***ną sobie kąśliwy komentarz nie wiedząc o co tak naprawde chodzi. .. .A głosują ludzie a nie Paweł Bloch, który wybiera najlepszy zespół więc życze powodzenia i niech wygra zespół który coś z tą płytą zrobi. .. .pozdrawiam wszystkich

koszyk

Anuluj