A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Koszerny Tony i Lojalny Wymiar. I tak my wygramy
byłam na dwóch koncertach lojalnych i jestem zachwycona tym jak chłopacy to wszystko robią. .. .elbląg ma dobry zespół tu nic nie jest ustawiane. ..
yyy jasnee. ..
koszyku kochany !!! po co ty z nimi grasz ?? widze że ci to przynosi radoche ten rock :)
p@@@nie o szopenie
na plakacie wsrod organizatorow zobaczylam. .. .
młodzi socjaliści. Czy to pomyłka?????!!!!!11111
kawałek z koszernym wymiarem? hehehe!! sie dobrali- pseudomuzycy z debilami
dla informacji wszystkim adwersarzom - basista będzie, dowiedzcie się najpierw dokładnie a potem możecie krytykować. pozdrawiamy wszystkich anonimowych masturbatorów!
łał jesteśmy debilami, super. jeszcze napisz, że nie umiem speiwac; p
co to za sens "rywalizowac" z kapelami skoro juz wiadomo ze to oni wygraja bo, jakos niewierze zeby to nie bylo ustawione, tylko i wylacznie ze wzgledu powiazania kapeli z caloscia imprezy. latwiej by bylo poprostu dac im kase za najlepszosc i tyle