UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy nikt nie widział plakatów? Przecież zwycięzcę wybiera PUBLCZNOŚĆ a nie sponsor, kimkolwiek by on nie był!!! Plujecie na Lojalego Tonego. coś mi tu śmierdzi! Czyżby konkurencja próbowała podstawić nogę Lojalnemu? Może lepiej niech się skupi na własnym występie. Czy 3 tysiące to tak dużo, żeby posuwać się do tak niskich zagrań? Z przyjemnością pójdę i posłucham wszystkich zespołów i oddam swój głos na mojego faworyta. To samo radzę wszystkim.
zdrowy rozsądek