UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Anonimowi! Niech ktoś znajdzie na tyle odwagi, aby odkryć swoją tajemniczą osobowość. Już nie będę pisał o tym, żebyście zadali sobie tyle trudu i sami z nimi pogadali. Jeżeli cokolwiek jest ustawione, a raczej postawione, to coś u każdego z was, wynikające z dzikiej ekscytacji przy wyszukiwaniu spisków i panów w czarnych garniturach. Smętni ludzie bez nazwisk! Ustawcie wybory tak, żebym to ja wygrał. Bardzo proszę :)
Autor tekstu anonimowy