UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lubię muzykę Lojalnego i uważam, że nagroda by się nie zmarnowała (acz Uncle to bardzo dobry wybór publiczności) gdyby wygrał ją zespół który prowadzę. Czytać Wasze wylewające się wypociny o spiskach i nie uczciwości to zabawne zajęcie, choć muzykom Widzicie anonimowi internetowi harcownicy - oceniacie ludzi własną miarą.

Manager Lojalny Tony