UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Anonimowi! Niech ktoś znajdzie na tyle odwagi, aby odkryć swoją tajemniczą osobowość. Już nie będę pisał o tym, żebyście zadali sobie tyle trudu i sami z nimi pogadali. Jeżeli cokolwiek jest ustawione, a raczej postawione, to coś u każdego z was, wynikające z dzikiej ekscytacji przy wyszukiwaniu spisków i panów w czarnych garniturach. Smętni ludzie bez nazwisk! Ustawcie wybory tak, żebym to ja wygrał. Bardzo proszę :)
Autor tekstu anonimowy