UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zaściankowo puki co. .. też jestem zdania że powinni włączyć Gronowo do Elbląga. A swoją drogą to zjazdy i wyjazdy na E7 powinny być jakoś w Gdańsku na obwodnicy to nie był problem. .. a Olsztyn niech pilnuje swojego nosa. ..

zulu