UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zaściankowo puki co. .. też jestem zdania że powinni włączyć Gronowo do Elbląga. A swoją drogą to zjazdy i wyjazdy na E7 powinny być jakoś w Gdańsku na obwodnicy to nie był problem. .. a Olsztyn niech pilnuje swojego nosa. ..

zulu

Anuluj